قوانین سامانه پارک علم و فناوری

1- سامانه جامع پارک علم و فناوری کشور، بانک اطلاعات جامع شرکت ها و واحد های صنعتی دانش بنیان کشور است که تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. این سامانه، تمام قوانین مکتوب و یا عرفی حاكم بر کشور را محترم می‌شمارد و خود را موظف به پیروی از آنها می‌داند.

2- این سامانه ، بانک اطلاعات جامع پارک علم و فناوری  به زبان چهار زبان فارسی، عربی، انگلیسی و روسی است. لذا در زبان فارسی، فارسی نویسی، اولین نکته ای است که در هر متنی باید رعایت شود. نوشته های انگلیسی و یا (فینگلیش) بدون اخطار قبلی پاک خواهد شد.

3- مدیران شرکت ها باید مستندات لازم، قانع‌کننده و قانونی برای ادعاها و استدلال‌های اطلاعات درج شده را ارائه کنند.

4-لینک یا آدرس وب سایت های معرفی شده، صرفا جهت اطلاع رسانی می باشد. مجموعه آرین ایده مسئولیتی در قبال محتوای لینک ها یا تغییرات بعدی آنها به عهده نخواهد داشت.

5- استفاده از نام و نشان تجاری مراکز، شرکت‌ها و موسسات دیگر بدون کسب مجوز ممنوع است.

6- در این وب سایت، مدیران شرکت ها، شخصا مالک مطالب ارائه شده در خصوص اطلاعات شرکت خود  محسوب می شود و این سایت نسبت به اطلاعات ارائه شده هیچگونه مسئولیتی را به عهده نخواهد گرفت.

7- هر گونه استفاده غیرمجاز از اطلاعات وب سایت، به صورت مستقیم  یا غیر مستقیم، بدون اخذ مجوز از مجموعه آرین ایده، پیگرد قانونی دارد.

8-کلیه مسئولیت های ناشی از بارگذاری محتوا و مستندات شرکت ها ، اعم ازاطلاعات شرکت ، نشانی ، شماره تماس و پل های ارتباطی ، محصولات و سایر موارد بارگذاری شده در سامانه تماماً به عهده شرکت های مربوطه می باشد.

9- خدمات پس از فروش لایسنس مربوط به هر شرکت از تاریخ واریز وجه به مدت 365 روز بر اساس تاریخ شمسی معتبر می باشد.

10- ساعت پاسخگویی به امور مشتریان از ساعت 8 الی 16 به صورت 7 روز هفته حتی در روزهای تعطیل می باشد.

11- قوانین حاکم بر مکاتبات و نامه نگاری ها منطبق بر قوانین پارک علم و فناوری می باشد.

12- مسئولیت اخبار ، اطلاعیه ها و بخشنامه های صادره بر عهده پارک علم و فناوری می باشد.

13- کلیه اطلاعات کاربران محفوظ و محرمانه خواهد بود..

14- ثبت نام اولیه شرکت‌ها توسط ادمین سامانه انجام می‌شود.

15- شرکت ها پس از ورود، جهت استفاده از سامانه می‌بایست از بخش درگاه کارتابل مربوطه لایسنس یک ساله خود را خریداری و شارژ نمایند و پس از آن میتوانند از کارتابل خود استفاده نمایند.

16- پس از واریز وجه جهت خرید لایسنس بعد از تایید نهایی وجه مذبور به هیچ عنوان مسترد نخواهد شد.